Apie mus

Trumpai apie įmonę

Įmonė įkurta 1994 metais Kintuose, Šilutės rajone. Didmenine prekyba kava užsiimame nuo 2004 m. todėl esame nebe naujokai Lietuvos rinkoje. Vis spartesniais žingsniai žengiame į priekį ir stengiamės tapti vis profesionalesniais, išlaikantys vokišką kokybę bei stabilumą.

Šiuo metu turime išskirtines distribucijos teises platinimui – prekybai. Atstovaujame tris stambiausius Vokietijos gamyklų prekinius ženklus, žinomus visame pasaulyje: kavos gaminimo gamyklą „Röstfein Kaffee GmbH“; aukščiausios kokybės konditerijos priedų, greitai paruošiamų produktų gamyklą „RUF Lebensmittelwerk KG“; bei vieną populiariausių bei Vokietijoje ypač pamėgstos Cappuccino bei kakavos produktų vaikams gamyklą „Krüger GmbH & Co. KG“, tame tarpe ir Lenkijos gamyklą „Krüger Polska SP.z.o.o.“. Tikimės, jog greitu laiku šiuos vokiškos kokybės gaminius atras ir Lietuva.

Visoms įmonėms dėkojame už bendradarbiavimą.
Gen. direktorius: Valdas Povilaitis

Apie kavos gamyklą

1908 metais gegužės 19 d. Vokietijos mieste Magdeburge buvo padėtas pirmas pamato akmuo šiandieniniai „Röstfein Kaffee GmbH“ kavos gamyklai. Buvo pradėta kavos gaminimo mašinų statyba, Vokietijoje pamėgtos „Malzkaffee“ kavos gamybai. Ši kava buvo ne tik sveika bet ir skaniausia.

Taip paplito šios žinomos kavos rūšys ne tik Vokietijoje bet ir už jos ribų, kurios vėliau tarpo kavos gėrimu Nr.1! Po susivienijimo 1945 m. investuotojai ir kavos gamybos pradininkai 1953 metais pirmą kartą pradėjo gaminti paskrudintas iki šiol mėgstamos kavos pupeles „Röstfein“. Šios kavos pupelės yra ne tik skrudinamos vienoje skrudinimui skirtoje patalpoje, bet ir perleidžiamos per karšto oro garus. Dėka tiesioginių kaitinančių skrudinimui skirtų aparatų, kava išlieka neperdegusi ir neperkepinta. Tokiu būdu yra išlaikoma aukščiausia kavos kokybė.

Į viršų